Bestuurlijke observaties bij tien jaar Monumentenwet

  • Cees Waal

Samenvatting

[No abstract available]

Biografie auteur

Cees Waal
Mr. C. J. D. Waal was lid van de Monumentenraad (1986-1990), de Rijkscommissie voor de Monumenten (1990-1995) en is sinds 1996 lid van de Beleidscommissie Monumenten en Archeologie van de Raad voor Cultuur. Hij is thans burgemeester van Castricum.
Hoe te citeren
WAAL, Cees. Bestuurlijke observaties bij tien jaar Monumentenwet. Bulletin KNOB, [S.l.], p. 83-88, juli 2002. ISSN 2589-3343. Beschikbaar op: <https://journals.open.tudelft.nl/index.php/knob/article/view/Waal83>. Datum gebruik: 23 juli 2018 doi: https://doi.org/10.7480/knob.97.1998.3-4.403.
Gepubliceerd
2002-07-01